Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Czas na aktywność w powiecie szydłowieckim

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jastrzębiu oraz „Babel” Szkoła i Księgarnia Językowa s.c. Monika Kaczor Kramarska i Piotr Kramarski zapraszają do udziału w tym projekcie  „Czas na aktywność w powiecie szydłowieckim”

 

Celem projektu  jest zwiększenie szans na zatrudnienie 50 osób (37K) zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących powiat szydłowiecki i zapobieganie zjawisku wykluczenia społecznego i ubóstwa tych osób przez objęcie wsparciem w okresie od 01.01.2017 do 30.06.2018
Planowanym efektem projektu jest nabycie kompetencji wiedzy nt. zasobów, potencjału predyspozycji i potrzeb przez 50 osób (37K), nabycie kwalifikacji zawodowych przez minimum 11 osób(8K), nabycie umiejętności obsługi komputera przez 18 osób(13K), nabycie doświadczenia praktycznego w wykonywaniu zawodu przez min. 23 osoby(16K), nabycie umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami przez min 23 osoby(17K), nabycie umiejętności wykorzystania swojego potencjału przez minimum 23(16K) osoby.
Całkowita wartość projektu: 534 846,88
Wysokość dofinansowania Funduszy Europejskich: 427 877,50

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.czasnaaktywnosc.altum.pl

loga ue mazowsze